• Startdatum:
  • 12 februari 2025
  • Cursusduur:
  • 1 dagdeel
  • Rechtsgebied:
  • Intellectuele eigendomsrecht
  • Soort:
  • Cursus
  • Accreditaties
  • NOVA:
  • 1

Eind 2024 is de definitieve versie van de nieuwe Modellenrichtlijn en Modellenverordening aangenomen. Tijdens de Leiden Law Lunch van 12 februari bespreken Jorn Torenbosch en Dirk Visser de belangrijkste wijzigingen van het modellenrecht als gevolg van deze nieuwe richtlijn en verordening. Aan bod komt onder andere:

  • Hoe moet worden omgegaan met het feit dat de Uniemodellenverordening reeds in 2025 van kracht gaat, terwijl de nieuwe Modellenrichtlijn uiterlijk in december 2027 moet worden geïmplementeerd;

  • De nieuwe beperkingen in het modellenrecht;

    • Nieuwe regels omtrent producten in transit

    • Hoe en wanneer gebruik je de D in een cirkel?

    • Cumulatie met het auteursrecht.

    • Wanneer kunnen we de implementatie in het BVIE verwachten?

 

Sluit aan bij de Leiden Law Lunches voor een uur digitale kennisdeling! Op woensdagen delen experts hun kennis over actuele onderwerpen en gebeurtenissen in verschillende specialismen van het Intellectuele Eigendomsrecht. Elke bijeenkomst verzorgt de expert een inhoudelijke inleiding waarna er ruimte is voor vragen en discussie. Blijf terwijl u geniet van uw lunch up to date over de nieuwste ontwikkelingen binnen uw rechtsgebied.

Waar: online (na inschrijving krijgt u toegang tot de zoomlink)
Wanneer: woensdagen van 12.00 tot 13.00 uur
Wat: actualiteiten uit het rechtsgebied Intellectuele Eigendom

Zie een inhoudelijke toelichting op deze Leiden Law Lunch onder het tab Programma!

De Leiden Law Lunch Intellectuele Eigendom wordt aangeboden in samenwerking met de VIEPA, BMM en Praktizijns Sociëteit.

Vragen of suggesties?
Met vragen en suggesties voor onderwerpen of over uw inschrijving kunt u zich wenden tot: pao@law.leidenuniv.nl